Neden Goweb Akademi'yi Tercih Etmelisiniz?

Sektör ihtiyaçlarına nokta atışı yanıtlar veren benzersiz özellikleri, maksimum düzeyde özelleştirilebilir olması, güncel teknolojileri takip etmesi ve sürekli geliştirilen yapısı ile Türkiye'nin önde gelen firmaların tercihi. Eğer Goweb Akademi'yi hala denemediyseniz, çok şey kaçırıyorsunuz demektir.

Özel Sistem

Goweb Akademi, kurumun çalışma alışkanlığını değiştirmez! Onu modern hale getirip, kolaylaştırır. En az her gün kullandığınız e-postanız ya da sosyal ağlardaki hesaplarınız kadar kullanımı kolay bir arayüz sunar. Programın özelleştirilebilir yapısı sayesinde, daha önce sıkıntı yaşadığınız pek çok işlem programa eklenerek aşılabilir.
"Goweb Akademi programı, sade, işlevsel ve esnek yapısı ile size özel olarak hazırlanır."

Tasarruf & Verim

Veri Güvenliği

Bulut tabanlı sistemimiz sayesinde Goweb Akademi programına bulunduğunuz her yerden ve tüm cihazlarınızdan (tablet, telefon, bilgisayar) ulaşabilirsiniz. Goweb Akademi programı bilgisayarınızdaki olası problemler ve kazalardan (virüs girmesi, bilgilerin silinmesi, vb.) etkilenmez. Verileriniz günlük olarak yedeklenir ve yetkisiz erişimin imkansız olduğu bulut sunucularda saklanır. Verilerinizin kaybolma veya çalınma ihtimali ile karşılaşmazsınız.

Akıllı Hatırlatmalar

Hatırlatma özelliğimiz sayesinde programa eklenen hiçbir tarihi (kurs tarihlerini, öğrenciyi tekrar arayacağınız tarihleri, şirket etkinlikleri, resmi tatiller vb.) kaçırmayacaksınız. Program akışı içerisinde talep ettiğiniz herhangi bir aşama için mail veya bildirim olarak hatırlatmaları alabilirsiniz.

Kolay Yönetim

Akademi Takibi bulut tabanlı bir yazılım olduğu için kurulum süreci yoktur. Esnek yetkilendirme sayesinde, çalışanlarınız arasında görev dağılımını kolayca yapabilirsiniz.

7/24 Destek

Gerek Akademi Takibi'ni kullanırken, karşılaştığınız bütün iyileştirmeler için bize program üzerinden istek gönderebilirsiniz. Goweb hizmeti aldığınız zaman güncelleştirme ve sistem bakım çalışması için sizlerden ücret talep edilmez.